اخبار گنبد کاووس

به گزارش گنبد اسپورت :

بالاخره باشگاه جواهری گنبد با جذب بازیکنان پرتعداد بومی منطقه جواب خوبی به منتقدان غیر بومی بودن تیم سال گذشته می دهد، چرا که همه بر این موضوع روشن هستند که در منطقه گنبد تیم غیر بومی دوام نمی آورد.

به گزارش سایت گنبد اسپورت، سه بازیکن بومی و جوان منطقه برای حضور در تیم لیگ برتری جواهری گنبد قرارداد بستند تا باشگاه جواهری تصمیم خود مبنی بر بومی گرایی تیم را عملا نشان دهد و با این کار روزهای خوبی برای طرفداران والیبال گنبد قابل پیش بینی می باشد چرا که این بومی گرایی همان چیزی است که هواداران منطقه می خواهند.

وفا زیتونلی، کمال قریشی و حمید محمدآلق سه بازیکن بومی و جوان منطقه هستند که امروز با حضور در دفتر باشگاه جواهری با این تیم برای لیگ برتر سال 92 قرارداد همکاری بستند تا با این سه بازیکن جمع بازیکنان بومی تیم گنبد به هشت نفر برسد.

وفا زیتونلی و کمال قریشی دو تن از بازیکنان جوان و خوش اخلاق منطقه می باشند که سال گذشته در ترکیب تیم های 12دی گنید و امید گلستان به ترتیب مقام های قهرمانی زیر گروه کشور و قهرمان امیدهای کشور را بدست آوردند.

زیتونلی و قریشی با تیم جواهری قرارداد دو ساله بستند و حمید محمد آلق نیز با تمدید قرارداد خود با این تیم جواهری امسال نیز دومین سال را در لیگ برتر حضور خواهد داشت.

سال گذشته تیم جواهری در پست لیبرو از حمید محمدآلق استفاده کرد و امسال نیز با تمدید قرارداد این بازیکن و جذب بازیکنانی همچون گل محمد سخاوی و هادی سیدنیازی تعداد بازیکنان این پست را به سه رسانده است و در این موضوع هنوز تفکرات کادر فنی این تیم نامشخص می باشد.


برچسب‌ها: اخبار گنبد کاووس, گنبدکاووس, والیبال گنبد, جواهری گنبد
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۲ساعت 21:58  توسط admin  |